GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Ginekologia estetyczna, laser Mona Lisa Touch

PODNOSI KOMFORT ŻYCIA KOBIETY

Termin ginekologia estetyczna odnosi się głównie do procedur medycznych, w tym chirurgicznych, mających na celu korektę wyglądu okolic intymnych. Problemy, jakie leczy się tymi metodami, nie tylko naruszają normy estetyczne i wpływają na stan psychiczny kobiety, ale mogą utrudniać wiele czynności codziennych oraz komplikować życie seksualne. Dzięki tym zabiegom podnosi się komfort życia kobiety i likwidowane są problemy, które często skutecznie pogarszają jakość ich życia. Coraz częściej schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. Można uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zalicza się zabiegi laserowe MonaLisa Touch™.
Laser MonaLisa Touch™ został stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiety. Jego producentem jest włoska firma DEKA, posiadająca ponad 30 letnie doświadczenie w tworzeniu technologii laserowych. Powstała 1981 roku, stając się natychmiast liderem
w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń laserowych przeznaczonych dla rynku medycznego.
Dziś DEKA oferuje szeroką gamę medycznych systemów laserowych wyprodukowanych w oparciu o wieloletnie badania i doświadczenie ekspertów naukowych pracujących dla firmy.
Doskonała jakość, innowacyjność i skuteczność technologii stworzonych przez DEKA potwierdzona badaniami klinicznymi, zapewnia jej stabilną i wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku medycyny.